Jak informují i stránky carrom.cz: 
Další carromové turnaje se odehrají 6. a 7. října v Letohradském soukromém gymnáziu. V pátek proběhne Podzimní turnaj juniorů. V sobotu Druhý turnaj, který se započítává do série MČR. Přihlašovací formulář na stránkách carrom.cz.  Na turnaj juniorů možnost přihlásit se až do 5.10.2017 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 606736499.

 

Juniorský turnaj:

Proběhne pod záštitou senátora Petra Šilara (náš dlouholetý příznivce)

Prezence od 9:00 hod. začátek od 10:00 hod. Zájemci přihlašte se co nejdříve - nejpozději do 5.10.2017. Musíme pro vás zajistit hrací stoly. Jako soupeři nám přijedou junioři z Prahy včetně nejlepšího hráče ČR na červencovém mistrovství Evropy Štěpána Smoljaka, dále junioři ze Střední průmyslové školy a Středního odborné učiliště Pelhřimov. Díky podpoře města Letohrad se bude hrát o poháry pro vítěze, pěkné ceny (deskové hry, elektronika atp.)

Přihlášeno (zatím) 16 hráčů z Prahy, Pelhřimova a Letohradu.

 

Druhý turnaj o mistra ČR.

Proběhne pod záštitou ing. Michala Kokuly, místostarosty Ústí nad Orlicí

Otevřený turnaj pro všechny hráče carromu. Prezence od 9:00 hod. začátek od 10:00 hod. Zájemci přihlašte se co nejdříve - nejpozději do 30.9.2017. Účást příslibilo minimálně 5 bývalých mistrů ČR!!

Přihlášeno neuvěřitelných 22 hráčů z celé ČR republiky včetně 2 Indů!!!